Фестиваль "Шлях до зірок"

2017-12-12

12 грудня відбувся І фестиваль художньої самодіяльності дітей Новобаварського району «Шлях до зірок - 2017» на малій сцені Харківського академічного театру опери і балета під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса, за ініціативою голови Адміністрації Тетяни Цибульник, при підтримці благодійного фонду «ХКЗ».
Фестиваль об'єднав найяскравіших, найталановитіших дітей району. До участі було надано понад 300 заявок. Свої таланти продемонстрували понад 600 дітей. У відбіркових турах брали участь діти від 5 до 17 років в семи номінаціях: «Вокальне майстерність: професійне», «Вокальне майстерність: аматори», «Ораторське мистецтво», «Циркове мистецтво», «Хореографія», «Інструментальне майстерність», «Театральне мистецтво».

Галерея "12.12.2017 Фестиваль "Шлях до зірок""