Спорт! Спорт! Спорт! Відкриття оновленної спортивної зали

2018-01-23

23 січня 2018 року відбулася урочиста лінійка з нагоди відкриття оновленної спортивної зали для учнів 153 школи Новобаварського району!

На святі були присутні Цибульник Т.А., голова адміністрації Новобаварського району; Ткаченко О.Ю. депутат Харківської обласної ради; Медвєдев Ю.І., депутат Харківської міської ради.

Після капітального ремонту відкрито шкільний спортивний зал. Завдяки програмі Харківського міського голови Геннадія Кернеса понад 900 дітей отримали в подарунок капітально відремонтовані приміщення для заняття спортом. Роздягальні, тренерські та санвузли, завдяки використанню сучасних будівельних матеріалів, придбали новий вид.
«Наше головне завдання - забезпечити нашим дітям гідні умови для розвитку. За останні роки в Новобаварського районі було капітально відремонтовано 11 спортивних залів, очікують свого відкриття ще два спортивні об'єкти. Сподіваємося, що діти по достоїнству оцінять цей подарунок », - глава адміністрації Новобаварського району Тетяна Цибульник.
Для занять спортом діти отримали в подарунок набори м'ячів для гри в футбол та баскетбол, фітболи тощо. Спортивний інвентар.

Галерея "23.01.2018 Відкриття оновленної спортивної зали"