НАГОРОДЖЕННЯ ДІТЕЙ-УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ ДИТЯЧИХ ВІРШІВ ТА МАЛЮНКІВ “МРІЇ ПРО УКРАЇНУ”

2018-02-23

Галерея "23.02.2018 КОНКУРС “МРІЇ ПРО УКРАЇНУ”"

23 лютого 2017 року в актовій залі Держпрому відбулось нагородження школярів, чиї малюнки і вірші потрапили до видання II збірки “Мрії про Україну”. Вони були присвячені бійцям АТО. На врученні були присутні представники ХОГО “Спілка ветеранів АТО”, школярі та вчителі шкіл Харкова.

Понад 20 школярів нашої школи було нагороджено подяками та II збірником “Мрії про Україну”. Деякі залюбки читали свої вірші.

Від учасників АТО, Бородай Олег подякував дітям та познайомив зі своєю творчістю, а саме читав школярам вірші та співав пісні під гітару.

З метою виховання патріотизму, любові до України, формування національної свідомості та духовної культури дітей та молоді Харківська обласна громадська організація «Спілка ветеранів АТО» проводить конкурс малюнків-ілюстрацій, віршів до третьої збірки «Мрії про Україну».