Відзначення Міжнародного Дня Спорту

2018-04-10

10 квітня 2018 року у школі, в межах відзначення Міжнародного Дня Спорту учні взяли участь у флеш-мобі «Майбутнє країни – здорова дитина».
Учителем фізичної культури Лобачевською І.М. серед учнів 6х класів проведено уроки з елементами бойових мистецтв (таеквон-до).
Разом з тим, в актовій залі школи під керівництвом учителя фізичної культури Ніцевич Ю.В., серед учнів 6х-8х класів відбувся тренінг-проект «Спортивний рух «Джуніорс», на якому молодь дізналася про нові види спорту, які доцільно впроваджувати на уроках фізкультури.
З метою поваги і гідного ставлення до спорту, спортивних змагань, організовано та проведено лекції на спортивну тематику, години спілкування за темою «Бережи здоров’я змолоду, а сорочку – знову» у всіх класах школи 10.04.2018 в межах Тижня здорового образу життя.

Галерея "10.04.2018 Відзначення Міжнародного Дня Спорту"