День цивільного захисту

2018-04-18

Галерея "18.04.2018 День цивільного захисту"

З метою навчити учнів діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій 18 квітня 2018 року у ХЗОШ № 153 було проведено День цивільного захисту.
Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.
Вранці школярі зібрались на шкільному подвір’ї на урочисту лінійку, де було оголошено план проведення Дня цивільного захисту.
На першому уроці у цікавій та змістовній формі класні керівники провели уроки з елементами рольових ігор та інтерактивних завдань під час різних ситуацій, розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах; провели бесіди «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях».
Протягом дня учні мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми, виставки малюнків, творчих робіт під гаслом «101» практично ознайомитися із засобами захисту органів дихання та шкіри. Учителі продемонстрували надання першої медичної допомоги для дітей, провели практичні заняття, а шкільна агітбригада «Компас» закликала школярів засвоїти головні телефони допомоги щодо захисту населення і провела інтерактивні заходи з повторення необхідних знаків. Також, серед учнів всіх класів школи учнями 10-11 класів проведеноцикл бесід з тематики дотримання заходів безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях. У шкільній бібліотеці організовано виставку інформаційної літератури стосовно цивільного захисту.
Завершальним етапом була евакуація школи, де учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.
День цивільного захисту проведено організовано, цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.