Продовжується предметно-методичний тиждень англійської мови «British Royalty. Elizabeth II»

2018-04-26

З приводу проведення тижня англійськоі мови, присвяченого Дню Народження Королеви Великобританіі Єлизавети II, у ХЗОШ 153 26 квітня 2018 року був проведений ярмарок, дефіле корон та урок-концерт.

У ярмарку взяли участь молодша та старша школа, де учні презентували домашню випічку та тематичні поробки.

Галерея "26.04.2018 Ярмарок"

Дефіле корон проводилось за участі молодшої школи. Учні підготували чарівні образи, стосовно теми тижня англійської мови, та корони, що було обов'язковою умовою дефіле. Кожен учень коротко презентував себе англійською мовою, а ведучі, в якості подарунку, підготували для учнів коротку сценку "The King of the cats".

Галерея "26.04.2018 Дефіле корон"

Після заходу кожен учень-учасник отримав грамоту маленького принца або принцеси та подяку від учителів. Разом з учасниками грамоти отримали й ведучі - учні п'ятих класів.

Учні 8-10 класів взяли участь в урок-концерті в рамках предметно-методичного тижня англійської мови. Вони співали пісні, танцювали, грали на музичних інструментах та показували свою акторську майстерність у коротеньких театральних сценках. Задоволення отримали і учасники концерту, і глядачі.

Галерея "26.04.2018 Урок-концерт"