Збережемо мир в Україні

2018-12-04

Президент учнівського самоврядування шкільної організації «Росток» Єрьоменко Марія, учениця 11-А класу, стала учасницею звітно-виборчої конференції Харківської міської організації учнівського самоврядування (ХМОУС) «Збережемо мир в Україні», яка відбулась 04.12.2018 у Харківському навчально-науковому інституті Державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи». В межах конференції проходила акція «Пошта миру», до якої приєднались учні ХЗОШ № 153, які передали листи Миру, листівки з побажаннями та своїми мріями представникам громадських організацій України. Відбулось нагородження кращих представників шкільних дитячо-юнацьких організацій за активну участь в роботі ХМОУС, та, зокрема, в реалізації проектів і конкурсів учнівських громадських ініціатив. За ефективну діяльність у складі ХМОУС дитячо-юнацька громадська організаціа «Росток» Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 153 була відмічена почесними дипломами І ступеню.