Професійно-орієнтаційну робота з учнями 9-х класів

2018-11-30

30 листопада 2018 року представниками Харківського механічного технікума ім. О.О. Морозова було проведено професійно-орієнтаційну робота з учнями 9-х класів нашої школи. Під час заходу були освітлені усі напрями спеціальностей, за якими готує навчальний заклад. Учнів ознайомили зі здобутками педагогічного колективу та досвідом використання інформаційних технологій. Школярі мали змогу отримати відповіді від представників навчального закладу щодо освітніх програм та спеціальностей.

Під час майстер класів, які провели студенти технікуму, у школярів була можливість ознайомитись та спробувати себе у професіях пов’язаних з галуззю машинобудування, яка на сьогодні є актуальною та затребуваною на ринку праці. Майстер-класи це досить цікавий та пізнавальний спосіб отримання корисних практичних та теоретичних знань, які можуть знадобитись у подальшому житті та здобутті професії.