Історія створення шкільної бібліотеки ХЛ №153

Бібліотека Харківського ліцею № 153 була відкрита 1 вересня 1985 р. Ліцей тоді мав назву Харківська середня школа №153.

Бібліотека ліцею була розташована на 2-му поверсі, поруч із актовою залою. Роботу бібліотеки очолювала завідуюча Маркелова Ніна Іванівна. Фонд бібліотеки нараховував 7204 екземпляри книг, брошур, журналів, а фонд підручників складав 27247 екземпрлярів. З 1997 року в бібліотеці починає працювати Костюченко Л.С., яка зараз викладає українську мову та літературу.

Бібліотека сьогодні — це читальна зала, в якій розташовані тематичні виставки, та два книгосховища. Сьогодні бібліотечний фонд нараховує 7452 книги, брошури, журнали, а фонд підручників складає 10601 екземпрляр. Завідуюча бібліотекою Матвієнко О. М.

Бібліотека підключена до мережі Інтернет.

Учителі та діти завжди можуть знайти в бібліотеці додаткову інформацію, поспілкуватися, дізнатися про новинки літератури.