З 01.10.2017 по 31.10.2017 у бібліотекі ХЗОШ № 153 відбуватиметься Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом: «Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя».

Наказ щодо організації та проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек.

План роботи бібліотеки ХЗОШ №153 Всеукраїнського місячника «Шкільна бібліотека-та здоровий спосіб життя»

Назва заходу Дата проведення Відповідальні
1. Бесіда «Найбільше щастя у житті здоров'я» 3.10.17 Бібліотекар
2. Книжкова виставка«Мистецтво бути здоровим» 11.10.17 Бібліотекар
3. Конкурс малюнків «За здоровий спосіб життя» 17.10.17 Бібліотекар
4. Цикл дискусій «Рабство за власним бажанням», «Викрадачі розуму», «Тютюн-твій ворог» 24.10.17 Бібліотекар
5. Година протесту« Скажи наркотикам: Ні» 30.10.17 Бібліотекар

Цикл дискусій:

«За здоровий спосіб життя» (10-А клас):

1. «Рабство за власним бажанням»;
2. «Викрадичі розуму»;
3. «Тютюн – твій ворог».

Галерея "Цикл дискусій: «За здоровий спосіб життя» "

Книжкова виставка: «Мистецтво бути здоровим»

/Files/images/2017/000.jpg

Конкурс малюнків: «За здоровий спосіб життя»

/Files/images/2017/00.jpg

Звіт про проведення

Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

Бібліотеки ХЗОШ №153

Під гаслом «Шкільна бібліотека-за здоровий спосіб життя»

У жовтні в ХЗОШ № 153 проходив Всеукраїнський місячник під гаслом «Шкільна бібліотека-за здоровий спосіб життя» . Протягом місячника була проведена книжкова виставка «Мистецтво бути здоровим», на якій були представлені книги про здоровий спосіб життя .
У 10 класі було проведено Цикл дискусій: «Рабство за власним бажанням», «Викрадачі розуму» ,«Тютюн-твій ворог». Протягом дискусії були розглянути важливі питання необхідності зміцнення здоров'я, розвитку культури здоров'я. Учні розповідали історії улюблених героїв книжок і завітали в шкільну бібліотеку.
За планом місячника було проведена бесіда: «Найбільше щастя у житті здоров'я», година протесту: «Скажи наркотикам:НІ» де були розглянути питання про актуальні проблеми нашого суспільства: швидкі темпи зростання захворюваності, недотримання гігієнічних нормативів щодо навколишнього середовища, в якому перебувають люди,тютюнопалінни, вживаниі алкогольних напоїв, токсичних і наркотичних речовин,недостатній рівень сформованості навичок безпеки життєдіяльності,поширення ВІЛ-інфекції ,туберкульозу.
Було проведено конкурс малюнків: «За здоровий спосіб життя», в якому взяли участь усі класи школи. Ці малюнки були представлені на виставці. Також протягом місяця була проведена акція «Подаруй книгу бібліотеці», під час якої було подаровано шкільній бібліотеки багато цікавих книжок про здоровий спосіб життя.