/Files/images/2017/11.png

За «Програмою розвитку дитячої ігрової та спортивної інфраструктури м. Харкова в районах житлової забудови» в ХЛ № 153 після реконструкції відкрився довгоочікуваний шкільний стадіон, оновлений та красивий! Цей спортивний майданчик став справжнім центром фізичного розвитку і здорового способу життя дітей всього мікрорайону!

Інформаційна кампанія
«No SmokingFriendly. Турбота про здоров’я — твій внесок у перемогу України»

В межах проведення антитютюнової інформаційно-просвітницької кампанії «No SmokingFriendly. Турбота про здоров’я — твій внесок у перемогу України» пропонуємо до перегляду та обговорення наступні матеріали:

Прийняття нового антитютюнового законодавства — крок назустріч сучасним цінностям та повноправному об’єднанню із європейською родиною.

/Files/images/02.11 (1).jpg

Норми Закону 1978-IX, який набув чинності 11 липня 2022 року, імплементують положення євроінтеграційної директиви 2014/40/ЄС, що стала частиною Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС.

/Files/images/10.11 (1).jpg

Тож варто пам’ятати, що нові норми бездимного законодавства — це не про обмеження чи заборони, а про захист здоров’я українців та наближення до європейських стандартів.

/Files/images/25.11 (1).jpg

Слідкуйте за дотриманням Закону, не обкурюйте інших та не дозволяйте обкурювати себе. Адже для українців, які виборюють своє справедливе місце у світі, надважливо поважати та виконувати власне законодавство. Особливо під час війни. Адже турбота про здоров'я — це важливий внесок у перемогу України.

/Files/images/29.11 (1).jpg