Позакласні заходи

Тематика першого уроку в 2017/2018 навчальному році згідно з рекомендаціями МОН ЗЗСО та професійно-технічним навчальним закладам відповідала принципам Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, що затверджена наказом МОН від 16.06.2015 3 641.

Виховна система школи – це цілісна структура, яка сприяє успішній діяльності виховання. У школі відбувається моральне становлення учнів, формування в них творчого мислення, відповідальності. Пріоритетним у виховній роботі школи є:

- реалізація особистісно орієнтованого підходу в освітньому процесі;

- залучення молоді до національної та світової культури;

- збереження морального та фізичного здоров’я підростаючого покоління;

- виховання патріотизму, громадських якостей особистості;

- забезпечення педагогічних умов для соціалізації школярів, виховання в них життєвої компетентності.
Весь час дітей заповнений добрими справами, їм ніколи сумувати, бо вони набувають нових знань, творчих сподівань, якими їм старанно, залюбки віддають керівники гуртків.

Учительський фольклорний ансамбль

«Слобожаночка».

/Files/images/138.JPG

Фольклорний ансамбль «Слобожаночка» - це справжня гордість школи № 153, прикраса будь-якого свята. Співають найромантичніші вчителі, які народилися з почуттям енергетики мови, народної пісні. Їх спів – духовний заряд, полум'яний слід, живі фарби пам'яті, які й до збайдужілих душ торкаються із користю. Лунає золотисто-небесне сяйво пісень – і повертаються до нашої хати лелеки. Кожна із співачок – неповторна особистість, це гуманітарна інтелігенція нації, затяті творчі українки, живий, цілющий струмінь сьогодення. Любов Іванівна Зінченко. Російська українка. Вона, як колись Микола Хвильовий, з нуля вивчила українську мову. Дрібнесенькі мовні недоліки перетворила на засоби художньої виразності, зробивши українську ще більш ароматною й запашною. “Ми приходимо в світ для любові, Все, що інше – неправда гірка”, – співає Любов Іванівна.Олена Ростиславівна Закидальська. Це наша Леся-Мавка: ”Я житиму сльозою серед співів”. Полісся, Волинь, Прикарпаття стали ближчими до Слобожанщини. Цей голос – злука, пружний дзвіночок, який оберігає колектив від усього лихого. “Митцю не треба нагород, його судьба нагородила. Коли в людини є народ, тоді вона уже людина.”, – дзвінко виводить Олена Ростиславівна слова пісні на слова великої української поетеси Ліни Костенко. Олена Вікторівна Мартинова – іронічно-насмішкувата, дотепна, радість в колективі. Наталія Андріївна Літвін – безвідмовна, інтелігентна, високоосвічена, совість колективу. Алла Миколаївна Мєша – діяльна, творча, наполеглива. Кожна з них – перлина, яка сяє, випромінюючи добро, злагоду. Корифеї фольклору в школі! Валентина Григорівна Васильченко – справжня Наталка-Полтавка, тільки родом із заповідної Черкащини. У мовленні – весь Грінченків словник, у душі – Моринці, в почуттях – Шевченкова естетика, в серці – сини-красені-соколи. «Я – зранений край, де пахне полином», – співає Валентина Григорівна.
Тетяна Борисівна Пилипенко. Валентина Миколаївна Ємельяненко. Діденко Олена Іванівна. Лада Ігорівна Ліфанова.
“Друге дихання “ ансамблю, чистий струмінь, ковток сучасності. А разом вони - це сама Слобожанщина. Де всі почуття вирують так натхненно і завзято, що аж дух тамує!“ Пісні – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі.” – співають дівчата пісню, підібрану їхнім молодим вимогливим керівником Яною Миколаївною Максимовською – справжньою Роксоланою, еталоном співу, смаку, краси. А потужний фундамент ансамблю, його форпост й тендітна естетика, провідна думка й довершеність – це чарівна невидима диригентська паличка Римми Борисівни Черних. В цілому “Слобожаночка” – це пікардійська терція – найкращий класичний зразок, без академічних викрутасів, із почуттям витонченого смаку і міри, і, найголовніше, завжди мажорне, завершення навіть мінорного! “Побільше творчості! Поменше міркувань!” (Л.Костенко).

Дружина юних пожежних рятувальників.

/Files/images/novaya/IMGP7573.JPG

Екологічна бригада "Екобліц".