/Files/images/aktsya/femida20.jpg

Правове виховання – це складова частина виховання в цілому. Але правове виховання впливає не тільки на свідомість, але і на відповідаючий бік поведінки, формує переконаність у необхідності суворого додержання закону, прав і обов`язків.

Задачі правового виховання:

· Формування у кожного здобувача світи системи знань з питань основ держави і права.

· Прищеплення навичок право свідомої поведінки.

· Виховання нетерпимості до правопорушень.

/Files/images/aktsya/prezentacija_prava_ditini.jpg

їСтенд "Соціально-психологічна служба ХЗОШ № 153"

/Files/images/aktsya/wJ7orlkGHXU.jpg

Виставка "Від прав людини - до прав дитини"

/Files/images/aktsya/B2lIR7C5THA.jpg

/Files/images/aktsya/BNUm0sXTqmA.jpg

Інформаційна кампанія

«No SmokingFriendly. Турбота про здоров’я — твій внесок у перемогу України»

В межах проведення антитютюнової інформаційно-просвітницької кампанії «No SmokingFriendly. Турбота про здоров’я — твій внесок у перемогу України» пропонуємо до перегляду та обговорення наступні матеріали:

/Files/images/02.11 (1).jpg

Прийняття нового антитютюнового законодавства — крок назустріч сучасним цінностям та повноправному об’єднанню із європейською родиною.

Норми Закону 1978-IX, який набув чинності 11 липня 2022 року, імплементують положення євроінтеграційної директиви 2014/40/ЄС, що стала частиною Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС.

/Files/images/10.11 (1).jpg

Тож варто пам’ятати, що нові норми бездимного законодавства — це не про обмеження чи заборони, а про захист здоров’я українців та наближення до європейських стандартів.

/Files/images/25.11 (1).jpg

Слідкуйте за дотриманням Закону, не обкурюйте інших та не дозволяйте обкурювати себе. Адже для українців, які виборюють своє справедливе місце у світі, надважливо поважати та виконувати власне законодавство. Особливо під час війни. Адже турбота про здоров'я — це важливий внесок у перемогу України.

/Files/images/15.11 (1).jpg