Призери міського фестивалю шкільних ЗМІ

Дитячо-юнацька громадська організація «РОСТОК» стала призером (І місце) у конкурсі шкільних газет та призером (ІІ місце) у конкурсі шкільних буклетів міського фестивалю шкільних ЗМІ.

/Files/images/2018/traven/І місце у конкурсі шкіл. газет та ІІ місце у конкурсі шкіл. буклетів (0).jpg

/Files/images/2018/traven/І місце у конкурсі шкіл. газет та ІІ місце у конкурсі шкіл. буклетів (1).jpg

Учень року – 2018

22 лютого 2018 року на базі ХЗОШ № 28 відбувся фінал районного етапу міського конкурсу «Учень року-2018».
Нашу школу представляли лідери учнівського самоврядування у номінації «Творча особистість року»: Гур'єва Єлизавета, учениця 10 класу, а у номінація «Спортсмен року»: Єрьоменко Марія, учениця 10 класу.


Галерея "22.02.2018 Фінал районного етапу міського конкурсу «Учень року-2018»"

Благодійна акція «Гвардійська родина - тобі, Україно!»

З 15 по 17 січня 2018 року пройшла міська акція«Гвардійська родина - тобі, Україно!». Класні керівники з учнями та батьками спільними зусиллями зібрали канцелярські товари, солодощі, іграшки, сувеніри для передачі мешкацям Луганської області та постраждалим від бойових дій.


Галерея "17.01.2018 Благодійна акція "Гвардійська родина - тобі, Україно!""

Прем'єра новорічної казки «Снігова королева»

18 грудня 2017 року розпочався шостий Новорічний театральний сезон. Відбулася прем'єра казки «Снігова королева» шкільного театру.


Галерея "18.12.2017 Прем'єра новорічної казки "Снігова королева" (2-А клас)"

Візит до Адміністрації Новобаварського району з нагоди дня місцевого самоврядування

В день місцевого самоврядування Владислав Усенко, президент шкільног учнівського самоврядування «РОСТОК», відвідав Адміністрацію Новобаварського району, де мав змогу познайомитись з структурою та особливостями роботи органів місцевого самоврядування. Активна молодь мала можливість поспілкуватися з головою адміністрації - Т. А. Цибульник та презентувати власні проекти з вдосконалення нашого міста.

/Files/images/2017/gruden/1 (1).jpg

/Files/images/2017/gruden/1 (3).jpg

/Files/images/2017/gruden/1 (4).jpg

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом 1 грудня 2017 року у школі була проведена акція «Червона стрічка»


Галерея "01.12.2017 Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Акція «Червона стрічка»"

Звітно-виборча конференція Харківської міської організації учнівського самоврядування

28 листопада 2017 року на базі Харківського фізико-математичного ліцею №27 відбулася звітно-виборча конференція Харківської міської організації учнівського самоврядування (ХМОУС). 16 ЗЗСО Новобаварського району отримали сертифікати «Школа миру – 2017». За високі показники розвитку учнівського самоврядування в ЗЗСО району та ефективну діяльність у складі ХМОУС, за реалізацію проекту «Патріоти України» та проведення міського фестивалю патріотичної пісні «Голос миру» в межах «Фестивальної весни ХМОУС – 2017» була нагороджена районна дитячо-юнацька громадська організація «Росток», нагороджені кращі шкільні дитячо-юнацькі організації ЗНЗ: № 28, № 39, № 59, № 65, № 153.
Дитячо-юнацька громадська організація «Росток» ХЗОШ № 153 була нагороджена Дипломом ІІ ступеня за сприяння розвитку учнівського самоврядування та ефективну діяльність у складі Харківської міської організації учнівського самоврядування.


Галерея "28.11.2017 Звітно-виборча конференція Харківської міської організації учнівського самоврядування"

Молодіжна конференція «Шлях до успіху!»

16 листопада 2017 року з ініціативи Голови адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради Тетяни Анатоліївни Цибульник для лідерів учнівського самоврядування району на базі ХСШ №162 відбулася молодіжна конференція «Шлях до успіху!». Лідери дитячо-юнацької громадської організації «Росток» ХЗОШ № 153 мали можливість задати питання спікерам - успішним молодим людям міста Харкова. Ділилися своїм життєвим досвідом з молоддю представники Харківської міської ради Костянтин Лобойченко і Михайло Лазарєв; депутат Харківської обласної ради Олександр Ткаченко; бізнесмени, керівники підприємств: Олександр Паламарчук, Віталій Шейн, Олександр Секірін, Софія Бєлєнкова, В'ячеслав Кутовий, Данило Мариніч.
Серед поширених запитань: Як вибрати професію? Які труднощі зустрічаються на шляху до поставленої мети? Де знайти натхнення? Спікери активно ділилися історіями свого особистісного зростання і важливими ключовими моментами розвитку особистості. На основне питання «Як досягти успіху?» учасники конференції прийшли до єдиної відповіді: «Успіх - це самодисципліна, перемога над собою, над власною лінню. Успіх - це праця! ».


Галерея "16.11.2017 Молодіжна конференція «Шлях до успіху!»"

Відкриття сезону дебатів


Галерея "03.11.2017 Відкриття сезону дебатів"

Осінній ярмарок

12 жовтня 2017 в школі відбувся осінній ярмарок, який проводився разом з ДНЗ № 6 та ДНЗ № 15. Активну участь в організації та проведенні осіннього ярмарку взяли члени естетичного комітету учнівського самоврядування.


Галерея "12.10.2017 Осінній ярмарок"

Звітно-виборна конференція учнівської організації «РОСТОК»

05 жовтня 2017 року в ХЗОШ № 153 була проведена звітно-виборна конференція учнівської організації «РОСТОК». Було заслухано звіт віце-президента Усенко Владислава, учня 10-А класу, про роботу учнівського самоврядування за 2016/2017 навчальний рік. Були заслухані передвиборні програми кандидатів у Президенти учнівського самоврядування. Шляхом таємного голосування обрано Президента на 2017/2018 навчальний рік учнівської організації «РОСТОК», а саме Усенка Владислава, ученя 10-А класу. Затверджено план роботи на 2017/2018 навчальний рік, обрані віце-президенти - Китманов Богдан, учень 9-А класу, сформовані комітети учнівського самоврядування шкільної республіки «РОСТОК» та обрані голови комітетів.


Галерея "05.10.2017 Звітно-виборча конференція"

Районний етап фестивалю ораторського мистецтва

5 жовтня 2017 року у Харківській гімназії № 65 відбувся районний етап фестивалю ораторського мистецтва за темою: «Стежинок у світі є багато, та лиш одна веде крізь усе життя: із безтурботного дитинства в майбуття» (І.Федчишин)», у якому взяли участь учні 10-11-х класів ЗЗСО району.
За результатами змагань призові місця Одерій Анна, учениця 11 класу ХЗОШ № 153 здобула II місце.

День працівників освіти

29 вересня 2017 року в школі було проведено свято до Дня працівників освіти. Активну участь в організації та проведенні цього свята взяли члени естетичного комітету учнівського самоврядування.


Галерея "22.09.2017 День працівників освіти "

Велика рада старшокласників

20 вересня 2017 року на базі Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова проведено щорічний форум лідерів Харківської міської організації учнівського самоврядування «Велика рада старшокласників». У заході взяли участь найактивніші школярі - представники усіх районів міста, депутати Харківської міської ради, Молодіжної ради при Харківському міському голові, представники міської батьківської ради,студентського самоврядування, громадськості.
На пленарному засіданні перед школярами виступили провідні науковці, кращі педагоги Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова, Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна, Харківського педагогічного університету ім. Г. С. Сковороди, представники громадських організацій.
Нашу школу представляли лідери учнівського самоврядування Єрьоменко Марія та Ільїн Владислав.
В ході стратегічної сесії «Управління змінами в сучасній школі шляхом залучення учнів до прийняття рішень» та відкритої дискусії за темою «Сценарії розвитку самоврядування учнів в умовах становлення громадянського суспільства в Україні», розглядалися питання відповідального лідерства та усвідомленої участі молоді у житті місцевої громади.
Під час фасилітаційної сесії, яка відбудеться у жовтні за участю експертів, лідери презентують власноруч вироблені стратегії (моделі) змін за різними напрямками діяльності шкільних дитячо-юнацьких організацій, запропонують вирішення проблемних питань, визначених анкетуванням.
Форум поклав початок конструктивним перетворенням у діяльності Харківської міської організації учнівського самоврядування та широкому обговоренню шляхів розвитку учнівського самоврядування в форматі «Нової української школи».


Галерея "20.09.2017 Велика рада старшокласників"

День Миру

У День миру в школі було проведено конкурс малюнків «Діти Харкова за мир!», створено «Стіну мира» та організовано шкільний флешмобом «Квітка миру», викладена із учнів школи.
21 вересня, в Україні традиційно пройде низка заходів, присвячених Міжнародному дню миру. Один з них - Всеукраїнська акція «День миру in UA 2017», мета якої - сприяти миру і взаєморозумінню в українському суспільстві. Акцію проводять третій рік поспіль, в 2016 році вона охопила понад 30 населених пунктів. У цей день проводяться флешмоби, організовуються зустрічі та акції в підтримку миру і єдності країни

Галерея "21.09.2017 День Миру"

Урочиста лінійка з нагоди свята «День знань»

1 вересня 2017 року відбулася урочиста лінійка з нагоди свята "День знань" та урочисте відкриття оновленої школи після утеплення. На святі були присутні Терехов І.О., перший заступник Харківського міського голови, депутат Харківської міської ради; Ткаченко О.Ю., депутат Харківської обласної ради; Медвєдєв Ю.І., депутат Харківської міської ради, Бенжамін Шедер-Бішін, менеджер проекту Ініціативи Інфракстурної Програми для України, німецької федеральної компанії «GIZ».
Активну участь в організації та проведенні свята взяли члени естетичного комітету учнівського самоврядування.

Галерея "01.09.2017 Урочиста лінійка з нагоди свята "День Знань""

Кiлькiсть переглядiв: 52