Дитячо-юнацька громадська організація “Крила Єдності”

Комунального закладу “Харківський ліцей № 153 Харківської міської ради”

/Files/images/photo_2023-11-29_22-44-49.jpg

Схема учнівського самоврядування

/Files/images/Схема-самоврядування-ХЛ-153.jpg

щодо роботи дитячо-юнацької громадської організації
«Крила єдності»
комунального закладу "Харківського ліцею № 153 Харківської міської ради"
у 2023/2024 навчальному році

Протягом 2023/2024 навчального року в закладі працює ДЮГО «Крила єдності».
Лідери учнівського самоврядування Анакіна Аріна (віце президент), Пригункова Марія (голова естетичного комітету), Черкасов Костянтин (голова спортивного комітету), Молодцова Софія (голова соціально-правового комітету) координуютиь участь у конкурсах, заходах районного, міського рівня всіх учнів.
В умовах навчання он-лайн, в період воєнного стану дещо змінились форми зв`язку між молоддю та адміністрацією закладу. Активно застосовувались засоби мобільних додатків, веб-сервісів для миттєвого обміну повідомленнями або різного роду інформаціями («вайбер», «вотсап» і «телеграм»). Зараз існує канал Телеграм районної ДЮГО, куди підписані лідери самоврядування закладів району. Структура організації в ліцеї представляє зв`язок Ради школи з Президентом організації та голов комітетів: соціально-правового, естетичного, спортивного, екологічного, інформаційного, господарчо-трудового. Члени дитячо-юнацької громадської організації ліцею № 153 «Крила єдності» на чолі з президентом організації Сльотою Дар`єю, за участю голов комітетів, беруть участь у розвитку Руху юних миротворців, проєкту «Школа миру», співпрацюють з відділом ДСНС Новобаварського району, шкільними офіцерами поліції.
Щотижнево, щомісячно беруть участь у виховних тематичних заходах закладу, району, міста, волонтерських масштабних акціях на допомогу ЗСУ, різноманітних творчих конкурсах.
До Дня захисників і захисниць України великою родиною Харківського ліцею № 153 було зібрано та спаковано 55 пакунків смаколиків у рамках акції «Бджілка миру». Продовжується волонтерська акція «Крила» в межах акції «Якщо кожен допоможе – Україна переможе!», до якої активно долучаються учні, батьки та вчителі ХЛ № 153.
Лідери ДЮГО «Крила єдності» плідно розвивають творчий потенціал, соціальну активність ліцеїстів, намагаються сприяти колективній співдружності дітей різних вікових категорій щодо виховання почуття власної гідності, толерантності, критичності та конструктивності мислення, поваги до власної та чужої праці, оптимізму.
Лідери ДЮГО «Крила єдності» працюють над соціальним проєктом «Квіти», який буде презентовано у травні 2024 року на Фестивалі ДЮГО ЗЗСО Новобаварського району міста Харкова.

/Files/images/ДЮГО ХЛ 153.png