ШАНОВНІ ДРУЗІ! Ви маєте можливість познайомитись з піснями харківського композитора, члена Національної ліги українських композиторів Лариси Жолновач. Вони апробовані вже більше 20 років. Діти їх співають із задоволенням, бо вони щирі, наповнені добром та світлом, що так важливо в наш стрімкий час, коли школі так важко зупинити натиск засобів масової інформації, яка, на жаль, несе не високо художні зразки музичного мистецтва, а, навпаки, твори, які не можна вважати зразками духовності та справжньої культури, справжнього мистецтва. Ці пісні можна використовувати як для хорового співу на уроках музики, так і для сольного виконання, про що свідчать компакт-диски, які записані з ансамблем і солістами на харківській аудіо записуючий компанії «НН Студія» (вже світ побачили 15 альбомів з авторськими піснями Лариси Жолновач). Більше 300 пісень ( на її власні вірші та вірші інших поетів) і романсів на слова Наталії Водолажченко створено харківським композитором, звичайним учителем музики. До вашої уваги представлена лише маленька кількість пісень, які увійшли до збірки "Музика всюди живе" для учнів 1х - 8х класів. Нехай пісні знайдуть собі нових друзів та живуть довго, бо пісня живе до тих пір, поки вона лунає.
Євгеній Немцов, директор та продюсер «НН студії».
Юлія Гайворонська, головний редактор «НН Студії».