Шановні колеги, учні, батьки!

Вітаю Вас на персональній сторінці вчителя української мови та літератури ХЗОШ № 153.

Данний ресурс містить необхідні матеріали для успішного, якісного оволодіння українською мовою та літературою учнями загальноосвітніх шкіл та для викладання окремих тем шкільного курсу: конспекти уроків, презентацій, програми з української мови та літератури, мультимедійні засоби, тексти творів з літератури, матеріали для підготовки до олімпіад, конкурсів та ЗНО.

Шановні відвідувачі! Статті та матеріали сайту постійно поповнюються. Будь-які питання, побажання та відгуки відправляйте на поштову скриньку tebeshka@mail.ru

З повагою, Пилипенко Т.Б.

Пилипенко Т.Б.

- учитель української мови та літератури з 1993 року

- освіта

1) Харківське педагогічне училище

2) Харківський національний університет імені Каразіна

- стаж - 21 рік

- категорія - вища

- звання - старший учитель

- екзаменатор ЗНО з 2008 року

- керівник базової школи вчителів району у 2012 -2013, 2013-2014 н.р.

- підвищення кваліфікації: 2005, 2010, 2014 курси в Харківській академії неперервної освіти.

Рік Всеукраїнська олімпіада з української мови та літератури Міський конкурс знавців української мови Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
2012/2013 Рибальченко Аліса І місце (районний етап) Малєєва Анастасія ІІІ місце (районний етап) Одерій Анна ІІІ місце -