• Ви знаходитесь тут:

• Дистанційне навчання в період воєнного стану

Початок занять о 9:30

У ХЛ №153 для учнів 1-11 класів упроваджується дистанційне навчання з використанням платформи Human

Електронна освітня платформа «HUMAN Школа» - це електронний журнал, електронний щоденник, конструктор уроків, розклад уроків, тести, видача та оцінка домашніх завдань, відеозв'язок, шкільні оголошення, внутрішньошкільна соціальна мережа, чат, аналітика результатів навчання.
Щоб отримати більше інформації про реєстрацію та роботу, перегляньте відеоінструкцію:

Інструкціядля батьків та учнів щодо використання платформи HUMAN

Інструкція для батьків та учнів

Електронна бібліотека

Розклад уроків 1-4 класи

Розклад уроків 5-11 класи

Правила роботи під час дистанційного навчанн

Правила поведінки під час дистанційного навчання

Правила безпечного користування Інтернетом

Безпечне користування інтернетом. Основні правила.

Рекомендації для батьків

Шановні батьки! Пропонуємо вам кілька порад щодо організації навчання та відпочинку

• Ранок нехай починається як перший у робочі дні. Організуйте сніданок, вранішні гігієнічні процедури, ранкову гімнастику. Це дисциплінує дитину і вас.
• Плануйте день разом із дітьми. Розподіляйте час таким чином, щоб робота (читання, виконання завдань і вправ) та відпочинок були у співвідношенні 40 хв. занять /20хв. відпочинку. Обов'язково слідкуйте, щоб діти не залишилися надовго без активного відпочинку.
• Учіть планування дітей: на аркуші паперу записуйте обов’язкові справи, які потрібно виконати, а також розробіть спеціальну систему заохочення. Нехай діти пишаються своїми виконаними справами.
• Слідкуйте за графіком освітнього процесу, не допускайте відставлення, хоча надолужити прогаяне буде важче.
• Допоможіть своїй дитині, якщо в неї щось не виходить, підтримайте.
• Хваліть дітей за виконання роботи. Діти завжди націлені на конкретний результат.
• Провітрюйте кімнату, створіть умови для активного руху: нехай діти рухаються під музику, танцюють, роблять гімнастичні вправи, дихальну гімнастику.
• Дозволяйте у визначений час спілкування онлайн. Лист або дзвінок другу та вчителю стане в нагоді. Приємне спілкування й корисна порада без будь-яких завдань.
• Пам'ятайте, що вчителі завжди готові поспілкуватися з вами та вашою дітьми в різний спосіб, надати консультацію чи практичну допомогу.
• Зверніть увагу на домашні завдання як навчальний інструмент до самостійності, а не покарання

Рекомендований інтернет-джерела для додаткового навчання.(Підготовка до НМТ, самостійне опрацювання навчального матеріалу)

Всеукраїнська школа онлайн

Національна освітня платформа - Всеосвіта

Освітній проєкт "На урок"

Розробки уроків та дидактичних матеріалів

Відеороліки та тестування. Підготовка до НМТ

Інтерактивні вправи, тренажери, курси

Національний центр "Мала академія наук"

Для зворотнього зв’язку педагогічні працівники використовують електронну пошту, месенджер Telegram, чат на платформі Human, відеозв’язок ZOOM.

Для зворотнього зв’язку із адміністрацією закладу використовується електронна пошта школи: sch_153@ukr.net