• Ви знаходитесь тут:

• Основні напрями роботи
  1. Виконання Законів України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", "Про дошкільну освіту".
  2. Програма роботи з обдарованими дітьми.
  3. Навчально-методична діяльність за темою: "Розвиток пізнавальних здібностей учнів шляхом впровадження інноваціоних технологій"
  4. Виховна робота з учнями
  5. Реалізація програми комп'ютеризації ХЛ №153.

Методична тема ХЛ № 153:

«Формування новітнього освітнього середовища на основі компетентнісного підходу в умовах реалізації Концепції Нової української школи»

Пріоритетними завданнями методичної роботи в 2023/2024 навчальному році вважати:

· компетентнісний підхід та особистісна орієнтація, урахування світового досвіду та принципів сталого розвитку;
· забезпечення системного підвищення якості освіти на основі компетентнісного підходу, сучасного психолого-педагогічного та науково-медичного супроводження освітнього процесу;
· удосконалення системи підвищення кваліфікації педагогічних та керівних кадрів системи освіти, підвищення їх управлінської культури;
· забезпечення розвитку педагогів і вдосконалення їх професійної діяльності;
· забезпечення якості освіти на всіх рівнях відповідно до світових та європейських стандартів;
· формування новітнього освітнього середовища в умовах реалізації Концепції Нової української школи;
· глибоке опанування методиками викладання навчальних предметів з використанням можливостей інформаційно-комунікаційних технологій та методик проведення позакласної роботи.

Тема виховної роботи в 2023/2024 навчальному році:

«Формування виховного середовища за моделлю демократії, поваги до прав людини, підтримки добрих проєктів»

ЗАВДАННЯ НА 2023/2024 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

1. Забезпечувати постійний контроль за навчанням здобувачів освіти на території обслуговування ХЛ № 153.
2. Забезпечувати якісний рівень освіти, подальший розвиток профільного навчання.
3. Забезпечити системний психологічний супровід всіх учасників освітнього процесу та створити сприятливі умови для психологічного розвитку дітей.
4. Забезпечити методичні та матеріально-технічні умови для поетапного запровадження Державного стандарту початкової та загальної середньої освіти.
5. Сприяти зміщенню акцентів освіти і виховання від методів, орієнтованих на передачу інформації, до більш широкого впровадження інноваційних технологій.
6. Продовжити створення загальної локальної мережі та підключити до неї всі персональні комп’ютери закладу.
7. Упроваджувати в освітній процес сучасні інформаційні технології.
8. Продовжити вдосконалення роботи з органами учнівського самоврядування. Визначити місце участі кожного класу в роботі дитячої організації «Росток».
9. Працювати над вихованням в учнів школи системи цінностей з метою створення морально – духовної, життєво-компетентнісної особистості, яка успішно реалізується в соціумі, як громадянин, сім’янин, професіонал.
10. Застосовувати сучасні моделі освітньо-виховного середовища, що забезпечують широкий спектр можливостей для ефективного особистісного саморозвитку кожного учня, сприяють створенню атмосфери творчості та емоційного комфорту.
11. Створити умови щодо реалізації здоров’язберігаючих, здоров’яформуючих та здоров’язміцнюючих технологій в межах Школи сприяння здоров’ю.
12. Направити зусилля колективу на безумовне дотримання санітарних норм, положень з охорони праці в організаційній роботі школи, створення умов для поліпшення стану здоров’я здобувачів освіти та педагогів.
13. Здійснювати моніторинг рівня навчальних досягнень здобувачів освіти, рівня їх вихованості з метою вдосконалення освітнього процесу.
14. Направити зусилля колективу ХЛ №153 на підвищення вагомості участі вчителів у професійних конкурсах та учнів – в олімпіадах, захисті робіт МАН, турнірах, творчих конкурсах.
15. Упроваджувати технічні рішення енерго-, тепло-, водозбереження.
16. Продовжити роботу щодо зміцнення матеріально-технічної бази ХЛ № 153.
17. Продовжувати роботу над створенням у ХЛ № 153 демократичного стилю відносин
18. Продовжити роботу виховних центрів: театральної студії, агітбригади.