Концерт для ветеранів

2011-05-06

6 травня в стінах школи пройшли урочистості з нагоди відзначення 66-річниці /Files/photogallery/1/ветерани акт зал.JPGПеремоги у Великій Вітчизняній війні

Учні з великою повагою запросили шановних ветеранів спочатку до класів,/Files/photogallery/1/до класів.JPG а потім до актової зали, де відбувся святковий концерт, організований юними аматорами школи і підготовлений вчителем музики, керівником вокальної студії Я.М. Максимовською.

Участь у такому відповідальному заході - велика честь для кожного виконавця. /Files/photogallery/1/ученики1.JPGУ концерті приймали участь: Г. Іванець і К. Руденко (11 клас), В. Завадська і О. Козлова (10 клас), А. Ніколенко (9-В клас), Т. Шинякова і Ю. Бердник (6-А клас), Г. Середа і К. Байєр (3-Б клас), Д. Буравльов (2-В клас), а також учасники літературно- музичної композиції.

Музичний супровід забезпечив учень 10 класу О. Сєдих.