Всі прапори замайорять у нас

2011-05-20

20 травня 2011 року ХЗШ №153 приєдналася до європейської спільноти /Files/photogallery/1/центр европы.JPGі разом святкували Дні Європи.

Цьогорічне свято в школі було ще більш яскраве ніж у минулі роки. Напередодні адміністрацією школи було проведено урочисте жеребкування і кожен клас отримав назву країни, яку він мав представляти. /Files/photogallery/1/выставка день европы.JPGОбов'язковими атрибутами якісної презентації були: прапор, пошитий власноруч, герб, який діти малювали самостійно, інформаційна довідка про відповідну країну, /Files/photogallery/1/естония.JPGа також традиційні сувеніри та елементи кухні.

Кожен клас зміг яскраво представити свою країну.

Представниками шкільного самоврядування була оцінена кожна презентація за відповідним протоколом. Всі учасники святкування отримали неабияке задоволення і ще раз відчули себе часткою великої європейської родини./Files/photogallery/1/швейцария.JPG