Випускний бал

2011-05-28

28 травня, шоста година вечора. Вже пролунав Останній дзвоник і наші випускники, красиві, урочисті та схвильовані, з’явилися на порозі актової зали школи. Батьки та вчителі з нетерпінням з нетерпінням чекають зустрічі зі своїми дітьми. І ось лунають звуки музики і до зали заходять святково вдягнені улюбленці цього свята.
Після вручення атестатів медалістів очікував несподіваний сюрприз – подарунок від мерії міста та благодійного фонду «АВЕК», який очолює О.Фельдман. Усі медалісти отримали швейцарськи годинники.
Концерт для вчителів, що відбувся після офіційної частини, не залишив нікого байдужим. Непідкупна щирість дітей, схвильованість передавалася й гостям. Після концерту випускники в небо повітряні ліхтарі.
Вчителі й персонал школи був вдячний дітям за теплі слова на свою адресу.