• Ви знаходитесь тут:

• Новини, анонси, оголошення

27 січня проведено районний семінар для вчителів математики за темою "Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках математики з використанням ІКТ в умовах Державних стандартів" учителем математики Кравченко Т.М.

2017-01-27

27 січня 2017 року відбувся районний семінар для вчителів математики за темою "Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках математики з використанням ІКТ в умовах Державних стандартів" учителем математики Кравченко Т.М. У ході семінару було показано відкритий урок у 6-А класі.

Галерея "27.01.2017 Районний семінар для вчителів математики"