• Ви знаходитесь тут:

• Новини, анонси, оголошення

31 січня проведено районний семінар для вчителівпочаткової школи за темою "Застосування інтегрованих уроків у початковій школі з метою активізації пізнавальної діяльності учнів" учителем вищої категорії, старшим учителем Діденко О.І.

2017-01-31

31 січня 2017 року відбувся районний семінар для вчителівпочаткової школи за темою "Застосування інтегрованих уроків у початковій школі з метою активізації пізнавальної діяльності учнів" учителем вищої категорії, старшим учителем Діденко О.І. У ході семінару було показано відкритий урок у 1-Б класі.