Тиждень природничих наук

2012-02-10

З 6.02 по 10.02.2012 у ХЗШ №153 пройшов традиційний тиждень природничих наук.

Учні були залучені до таких заходів: конкурс плакатів "Доля планети в наших руках" для учнів 8-х класів, конференція "Екологічні проблеми Чорного моря" для учнів 11 класу, урок-гра "Краса України - Карпати", конкурс "Кращий ерудит з біології 2012" для учнів 8-х класів, захист творчих робіт "Хімія в знайомих речах" для 10-х класів, брейн-ринг знавців краєзнавства для 8-9х класів.

Під час проведення заходів учні проявили високу активність та зацікавленість.

Переможцями на цьому тиждні стали: команда ерудитів 8-А класу "Пчелка", 9-А клас "Сфагнум", 8-Б клас "Ботанік плюс", 10 клас "Ананас".

Найцікавіші презентації "Екологічні проблеми Чорного моря" представили Богдан Катерина, Борозняк Ксенія, Буряк Юлія, Пивоваренко Марина (11 клас).

Переможці у захисті проектів "Глобальні проблеми людства": Супрун Андрій, Черняк Катерина (10-Б клас).