Соціальна екскурсія до Сковородинівки

2017-09-11

З метою виховання любові до історії малої Батьківщини, ознайомлення з найвідомішим музеєм Харківщини-Національним літературно-меморіальним музеєм ім. Г.С.Сковороди у селі Сковородинівка Золочевського району Харківської області, 09 вересня 2017 учні пільгового контингенту школи стали учасниками соціальної програми «Мандрівними шляхами Сковороди». Учні відвідали парк, садибу, криницю, могилу Г.С.Сковороди, дізналися про його життєвий шлях, основні філософські ідеї та художні твори, дивились фотографії відомого на весь світ філософа та поета. Діти взяли участьу фестивалі-яблучному пленері «AppleInAir», під час якого відбулись конкурси, ігри в межах освітньої програми «Яблуко пізнання». Учням дуже сподобалась змістовна екскурсія, яка залишила багато приємних емоцій.

Галерея "09.09.2017 Соціальна екскурсія до Сковородинівки"