Відкриття «Школи юного омбудсмена»

2018-11-07

07 листопада 2018 року на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова відбулося урочисте відкриття міської «Школи юного омбудсмена».
Проект «Інститут освітнього омбудсмена» реалізується в межах діяльності Харківської міської організації учнівського самоврядування.
Під час зустрічі учасникам було презентовано Програму навчання «Школи юного омбудсмена», нові редакції Положення «Про порядок обрання шкільного омбудсмена» та «Типового положення про діяльність шкільного омбудсмена», представлено роботу Платформи «Шкільний омбудсмен».
Школярі та почесні гості ознайомилися з кращими практиками діяльності дитячих омбудсменів, які працюють у «Центрах медіації та права», «Шкільних службах порозуміння» тощо.

Галерея "07.11.2018 Відкриття «Школи юного омбудсмена»"