Серпнева конференція Новобаварського району

2019-08-29

29 серпня 2019 року відбулася серпнева конференція, на якій були підведені підсумки розвитку освіти Новобаварського району та визначені пріоритетні завдання на новий 2019-2020 навчальний рік. На конференції були присутні педагогічні працівники, члени батьківських комітетів, представники органів місцевого самоврядування та бізнесу.

Від імені голови Харківської міської ради присутніх у залі тепло і щиро вітали депутат Харківської міської ради Юрій Ігорович Медвєдєв, голова адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради Тетяна Анатоліївна Цибульник.

ХЗОШ № 153 отримала цінну відзнаку від голови адміністрації Новобаварського району Тетяни Анатоліївни Цибульник "Бронзовий еталон" за якісну підготовку до 2019/2020 навчального року.Велике спасибі за високу оцінку нашої праці!Дякуємо колективу нашої школи та батькам за активну участь у підготовці школи до нового навчального року!