Літня Спартакіада школярів

2010-08-13

13 серпня на території Олексіївського лугопарку, під патронатом Харківської міської Ради, Департаменту фізкультури й спорту, Партії Регіонів і Партії «Молоді регіони», /Files/photogallery/1/DSC03728.JPGвідбулась літня Спартакіада школярів. Хлопці нашої школи, у складі збірної команди нашого району,/Files/photogallery/1/DSC03709.JPG також взяли участь.

У програму змагань входили /Files/photogallery/1/DSC03731.JPG«Веселі старти» – де команда зайняла 2-е місце, пробивання серії пенальті,/Files/photogallery/1/DSC03718.JPG де хлопці поступилися Московському району, ставлення туристичного намету,/Files/photogallery/1/DSC03722.JPG збір рюкзака, перетягання каната. По завершенню змагань хлопці одержали солодкі призи й морозиво, але самим чудовим для хлопців було купання в басейні розважального комплексу «Аркада».

Спасибі всім, хто навіть у літній період,/Files/photogallery/1/DSC03736.JPG намагається відірвати наших дітей від телевізорів і комп'ютерів, залучає їх до здорового способу життя, так ще в 40 градусну спеку, дає можливість поплавати в басейні!