Наші учні відпочивають

2010-08-19

Цього літа, вже традиційно, учні нашої школи відпочивали на узбережжі Чорного моря. З 8 серпня по 18 серпня біля міста Алушти на базі відпочинку «Евріка». Чарівна кримська природа, повітря, насичене ароматами кипарису, лаванди, гірської м׳яти, прозорі морськи хвилі, привітне південне сонце…І ми, засмаглі, веселі, дружні,/Files/photogallery/1/P8220085.JPG разом із улюбленими вчителями підкорюємо водну стихію, збираємо морські камінці, проводимо цікаві конкурси, розважаємося на дискотеці, /Files/photogallery/1/P8210034.JPGфотографуємося на пам’ять. А яка ж насправді дивовижно вражаюча природа Криму! Стрімка гірська річка Великого Каньйону, вздовж якої ми мандрували, історичні пам’ятки давнього Херсонесу, сучасний порт міста-геоя Севастополя, набережна Алушти, гора Демерджи, над якою інколи збиралися грізні хмари – все це ми запам׳ятаємо і наступного літа знов подорожуватимемо нашою чарівною Батьківщиною. А зараз перед нами гостино відчиняє двері 153 школа.